تکنیک‌های مورد نیاز در استفاده از لینکدین

لینکدین

در این نوشته تکنیک‌های کاربردی شبکه اجتماعی لینکدین را برای شما خواهم گفت.

نوشتن مقاله در لینکدین

تفاوت مقاله و پست در لینکدین این است که در نوشتن مقاله امکان نوشتن تعداد کلمات بیشتری دارید بعلاوه اینکه مقاله در قالب بسیار حرفه‌ای و رسمی‌تری نمایش داده می‌شود.

دقت کنید که همه این کارها در جهت برندسازی شخصی انجام می‌شود پس باید به مطالبی که منتشر می‌کنید بسیار دقت کنید چون همین مطالب نشان دهنده میزان تخصص و نوع شخصیت شماست.

نکته مهم دیگر اینکه باید دقت کنید که مطالبی که در قالب مقاله منتشر می‌کنید را خودتان بنویسید و به هیچ وجه کپی از مطالب دیگران نباشد چون حفظ کپی رایت در لینکدین بسیار جدی و مهم است.

همیشه در نوشته‌های خودتان به رسانه‌های دیگر خودتان بخصوص سایت و اینستاگرام هم لینک بدهید. روش انجام این کار را در فیلم زیر توضیح داده‌ام.

 

اصلاح لینک صفحه شما

اگر در لینکدین اکانت دارید احتمالا دیده‌اید که این آدرس خیلی منظم و مرتب نیست و سخت می‌تونید به کسی آن را بدهید. در این فیلم توضیح‌ داده‌ام که لینک صفحه خودتان در لینکدین را به شکل دلخواه اصلاح کنید.

تکمیل آموزش‌ها بر اساس نیاز شما

آموزش‌های این صفحه مرتبا تکمیل می‌شود. اگر مورد خاصی در این موضوع نیاز دارید در در بخش دیدگاه‌ها در زیر این نوشته، یادداشت بفرمایید تا به این صفحه اضافه کنیم.

 

تکنیک‌های کاربردی در سایر نرم‌افزارها

تکنیک‌های کاربردی در سایر نرم افزارهایی که مورد نیاز یک مدرس یا مشاور است را در مجموعه یادداشت‌هایی آماده کرده‌ایم که در صورت نیاز می‌توانید با کلیک روی دکمه زیر مشاهده بفرمایید.

مشاهده همه تکنیک‌های کاربردی برای مربیان کسب و کار
تکنیک‌های اینستاگرام
آپارات
ویرگول
واتس‌اپ 

۴ دیدگاه برای “تکنیک‌های مورد نیاز در استفاده از لینکدین

  1. میثم عبدالله زاده عبدالله زاده
    میثم عبدالله زاده عبدالله زاده گفته:

    خیلی عالی بود. جناب سیاح نیا بسیاری از افراد در استفاده ساده از لینکدین مشکل دارند. از پست گذاری گرفته تا نحوه کار کردن با اون. اگر بتونید آموزشی رو در این زمینه تهیه کنید فکر می کنم مورد استفاده بسیاری از دوستان قرار بگیره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دسترسی به فیلم سمینار لطفاً ایمیل صحیح خود را در کادر زیر وارد نمایید:

جهت دسترسی به فیلم سمینار لطفاً ایمیل صحیح خود را در کادر زیر وارد نمایید:

جهت دسترسی به فایل‌های آموزشی لطفاً ایمیل صحیح خود را در کادر زیر وارد نمایید:

جهت دسترسی به فایل‌های آموزشی لطفاً ایمیل صحیح خود را در کادر زیر وارد نمایید: