شروع دوره مربیان کسب و کار

درود بر شما

از این‌که به ما اعتماد کردید و به جمع مربیان کسب و کار ملحق شدید خوشحالیم و امیدوارم که یک سال طلایی را با هم رقم بزنیم.
لطفا تمامی موارد این صفحه را کلمه به کلمه با دقت بخوانید و فیلم‌های مربوطه را ببینید.

 

این فیلم را حتما ببینید

 

راهنمایی دسترسی به جلسات دوره

آموزش‌های دوره مربیان کسب و کار به صورت اتوماتیک هر ۱۵ روز یکبار از طریقی که در فیلم زیر گفته شده در پنل شما در سایت قرار می‌گیرد.

سایر آموزش‌های ارسالی از طریق پست، آموزش‌های تکمیلی هستند که در جلساتی که در دوره گفته شده به شما خواهیم گفت که در هر زمان کدام مورد را ببنید.

 

توضیحات خیلی مهم

۱. آموزش‌های اصلی در پنل شما در همین سایت قرار می‌گیرد و آموزش‌های دیگر به صورت تکمیلی است.

۲. اگر در دوره به همراه کوچینگ شرکت کرده‌اید، سوالات خودتان را جمع کنید تا در جلسات کوچینگ با مدرسین و پشتیبان‌های دوره مطرح کنید. البته سوالات کوتاه را می‌توانید در گروه واتس اپ هم مطرح کنید.

۳. اگر در دوره آنلاین (بدون کوچینگ) شرکت کرده‌اید، سوالات کوتاه خود را در گروه پشتیبانی مطرح کنید و اگر موارد زیاد بود همه موارد را جمع کنید و یک جلسه کوچینگ هماهنگ کنید.

۴. اواسط هر ماه، یک دورهمی آنلاین داریم که افراد شرکت کننده در دوره از پیشرفت‌ها و تجربیات خودشان صحبت می‌کنند که قطعا بسیار آموزنده خواهد بود که اطلاعات لازم در گروه پشتیبانی در واتس اپ به اطلاع شما خواهد رسید.

۵. شما عزیزی که در دوره مربیان کسب و کار ثبت نام فرمودید می‌توانید در تمامی وبینارهای کانون مربیان کسب و کار به صورت رایگان شرکت کنید. برای اطلاع از زمان‌های برگزاری روی لینک مقابل کنید: عضویت در گروه واتس اپ وبینارها

۶. برای حضور در جمع شرکت کنندگان این دوره در گروه پشتیبانی دوره عضو شوید: عضویت در گروه واتس اپ پشتیبانی

۷. اگر در هریک از موارد فوق سوال یا ابهامی داشتید لطفا به پشتیبان خودتان اطلاع دهید تا رفع شود.